Debniace tvárnice – Debniace tvárnice (DT) sú určené k výstavbe betónových i železobetónových základových pásov všetkých stavieb. Systém umožňuje betonáž bez použitia klasického debnenia, čím značne znižuje stavebné náklady. Všetky typy debnenia majú tzv. zámok, ktorý uľahčuje výstavbu, pretože tvarovky do seba jednoducho vzájomne zapadajú. Vyrábajú sa v dvoch prevedeniach ako klasické (H) a presné s pero drážkou (PD). Ich hlavnou výhodou je jednoduchá suchá montáž. Tvárnice je možné do požadovaného tvaru upravovať sekaním, vŕtaním, či frézovaním.

Porobetónové tvárnice Ytong – Pórobetón ponúka vysoký štandard tepelnej izolácie, mimoriadnu stabilitu a odolnosť, ľahkú manipuláciu a spracovanie, je nehorľavý, ekologický a zaisťuje príjemnú vnútornú klímu. Pórobetón je pomerne mäkký materiál, ľahko sa na stavbe reže na požadovaný rozmer a jednoduchšie sa do neho vysekávajú drážky na vedenie rozvodov.

Porobetónové tvárnice Porfix – Pórobetón je moderný materiál, ktorý v sebe spája stavebno – fyzikálne vlastnosti, ktoré ostatné tradičné stavebné materiály získavajú len vhodným spojením viacerých druhov. výborné izolačné parametre a prevedenie HL aj PDK na báze kremičitého piesku radí tvárnice Porfix medzi vynikajúce produkty súčasného trhu. Šetria čas, náklady a skvelo sa s nimi pracuje.

Pálený murovací materiál – Pálený murovací materiál alebo tehla predstavuje množstvo výhod. Tehla zabezpečuje prirodzenú priestorovú klímu, má optimálnu difúznu priepustnosť, je odolná voči vode a vlhkosti, hnilobe, plesniam, škodcom a chemickým vplyvom. Tehla má výborné akustické vlastnosti, chráni proti hluku, má tiež vysoká miera požiarnej odolnosti, je pevná, stála a bezpečná. Výhodou je aj rýchla a úsporná výstavba pri použití tehly.

Stropný systém – je prakticky použiteľný u všetkých druhov stavieb, či už sú to rodinné domy, bytové domy, školy, obchodné a administratívne budovy, haly, garáže, …Rozlišujeme viacero druhov stropných systémov: betónové (aj odľahčené), keramické, pórobetónové

Mám záujem

© 2021-2023 Sestav. Tvorba web stránok

Člen skupiny

Zrolovať na začiatok